משלוח חינם בקנייה ב – 349 ש"ח ומעלה!

מעדיפה לבצע הזמנה בטלפון/וואצאפ? צרי קשר 0524051226 (אל תדאגי, אם לא ענינו – נחזור אלייך בהקדם בע"ה).

ברוכה הבאה למקום בו תמצאי את הכלים שישנו את חייך.

מאות אלפי נשים כבר עשו שינוי – עכשיו תורך להיות מאושרת!

כי הביקוש לאמונה

לא מסתיים אף פעם

אחד הספרים המשפיעים והמדוברים בציבור הנשים בארץ ובחו"ל.

לפעמים את צריכה לעצור את המירוץ ולהחזיר לעצמך את הכוח.
השאיר מאחור את כל מה שמונע ממך להיות מאושרת ולארוז להמשך הדרך רק דברים שיעשו לך טוב.
מגיע לך להיות מאושרת.

תלמדי לאהוב את עצמך. כמו שאת. כי ככה ה' יצר אותך ועם כל מה ומי שאת – עם זה תנצחי את הכל.

מבט מעמיק

הספר שישנה את חייך וילמד אותך להיות מאושרת באמת.

עשרות אלפי נשים כבר עשו שינוי, עכשיו תורך.

הגיע הזמן שתעשי משהו שהוא רק בשבילך.

אל תחשבי פעמיים, תעשי את זה. את ראויה לכל הטוב הזה.

בספר תוכלי לקרוא פרקים על: כיצד להיות בשמחה, כיצד להתמודד עם משברים וניסיונות, התמודדות עם חרדות ופחדים, הדרכה לשלום בית וזוגיות מוצלחת, בחירת בן זוג נכון לחיים, כיצד לקרב את הישועה הפרטית שלך ועוד… בשילוב תפילות מדהימות ומרגשות! 

איך חיידק אחד קטן יכול לשבש את חיינו מן הקצה אל הקצה! כך, ללא הכנה מוקדמת, את נופלת למיטה, מסרת כוחות, חסרת תועלת, רק מחכה לחזור לשגרה…
כן כן , אותה שגרה שאת כל הזמן מתלוננת עליה. לחזור לאותה עבודה שאת לא אוהבת, או לריצות אחר הילדים והקניות והכביסות. את לא מפסיקה להתלונן כמה את כבר עייפה וכמה את זקוקה לחופש, ואז מגיע לו החיידק הקטן וגורם לך לעצור את הכל.

דעי, אחותי היקרה, שעיקר העבודה הוא דווקא בתקופת החושך, אותו חושך מצרים בו נדמה לך שאין לך יותר לאן להמשיך, כשהכל הולך הפוך ממה שרצית, כשכואב לך, את סובלת, מתענה, מגיעה למחוזות הכי נמוכים שקיימים בתוכך. אותו חושך מצרים שנראה כעלטה מוחלטת, אפילו קרן אור אחת לא נראית בו, שום חריץ או פתח שיניח לטיפת אור מנחם להיכנס. את מרגישה שאת הולכת כשעינייך קשורות, לא יודעת לאן ולא מבינה כיצד תצאי משם. את ממשיכה ללכת בחושך הכבד והאפל עד שאת מגיעה לנקודה בה את מבינה ששם בדיוק מתחילה העבודה שלך. החיים האמיתיים הם הניסיונות. משם את צומחת, משם את גדלה, מתפתחת, מתחזקת! לא מתוך המקום הנוח, השליו, כשהכל על מי מנוחות ואין שום בעיה… החיים, הם הם הניסיונות! ודווקא שם, בתוך הקושי, אל תרדפי את עצמך. דעי שעיקר העבודה זה פשוט להחזיק מעמד, אל תישברי! הקב"ה אומר: "את לא מבינה? זה ה"ויהי ערב ויהיה בוקר": תחזיקי מעמד בחושך, ואני אתן לך את האור!". אל תרימי ידיים, תגידי לו: "אבא שלי, אני לא מבינה אותך, אבל אני יודעת שאתה אוהב אותי ושכל מה שאתה עושה איתי זה לטובה".

אמונה אמיתית נמדדת רק בשעת מבחן. אם היה לי הכל בחיים, לא היה חסר לי דבר והייתי אומרת: "בורא עולם, אתה ענק!" זה לא מבחן האמונה.. המבחן האמיתי של האמונה זה כשאין.
כשאין זיווג
כשאין ילדים
כשאין בריאות
כשאין פרנסה
כשאין שלום בית.. ברגע הזה בו חסר לך לכאורה דבר כלשהו בחיים שלך ואת אומרת: "ישתבח שמך בורא עולם, זה שכרגע חסר לי, זה הכי טוב בשבילי! איך אני יודעת? כי אתה בחרת את זה בעבורי, אתה שאוהב אותי יותר מכולם, שמנהל לי את החיים בחסד ורחמים, שמעניק לי בלי סוף גם כשלא מגיע לי. אז עכשיו חסר לי.. אבל יש לי הרבה דברים אחרים שאני שמחה בהם.. ויודעת שמה שחסר יגיע אליי בזמן שאתה תחליט וזה יהיה הזמן הנכון ביותר בעבורי!". זאת אמונה.
כשבמקום לבכות על מר גורלי, על החוסר, על הקושי, על זה שלכולם יש ולי אין, כשבמקום לרחם על עצמי, אני אומרת תודה. אני זורקת את השכל בידיעה שאני לא באמת מבינה איך דברים מתנהלים מאחורי הקלעים.. אבל אני יודעת שזה שמנהל שם את העניינים, זה אבא שלי שדואג לי ורוצה שיהיה לי טוב, זה שמוביל אותי למקום הכי גבוה והכי מיוחד, המקום הזה שיהיה שווה להתאמץ בשביל להגיע אליו, אז נכון, עכשיו אני לא רואה את המקום הזה.. הוא נראה כה רחוק ולעיתים אף נדמה שמרוב הקושי והכאב, לא אצליח להגיע אליו לעולם.. אבל אני יודעת שכל עוד יש לי את בורא עולם לצידי, אני יכולה בעזרת האמונה שלי לשנות את הטבע! לטפס על ההרים הגבוהים ביותר, אלה שנוגעים בעננים.. אותם הרים שאין סיכוי לטפס עליהם ללא כוח האמונה.. להישבר זה קל. לוותר זה קל. להגיד "אני לא יכולה" זה קל. להרים ידיים ולומר: "אין לי את הכוח להתמודד עם זה" – זאת לא אמונה! בורא עולם לעולם לא שולח ניסיון לאדם שאינו יכול לעמוד בו.. הוא ברא אותי, הוא יודע עם מה אני יכולה ולא יכולה להתמודד, אז אם הוא אמר שאני מסוגלת – אני מסוגלת! אם הוא אמר שיש לי את הכוח – אני אצליח!

את ראויה לכל הטוב הזה

לאישה בעלת טור החופש עם השיער הוורוד לשעבר: "הכל הרגיש לי ריק, רציתי יותר" במשך השנים הייתה הרבנית מיטל דאודי עמוק בתוך עולם הבילויים והמסיבות. היא הסתובבה בין הברים השונים באשדוד עם שיער ורוד, וכתבה טור חילוני בעיתון מקומי על חיי החופש. אז איך הגיעה לכך שכיום היא מעבירה שיעורי תורה ומחזקת נשים רבות?

הרב יגאל כהן

מדבר על הספר "כי הביקוש לאמונה לא מסתיים אף פעם" של הרבנית מיטל דאודי בוארון

צדיקות מספרות

X

תשמישי קדושה

להזמנת כתובה, תפילין ומזוזות כשרות ומהודרות השאירו פרטים ונחזור אליכם (מכירה באיזור אשדוד, אשקלון והסביבה, איזור גוש דן).

השתתפות בזיכוי הרבים!

כל אחת מאיתנו חולמת לעשות משהו שיהיה בלתי נשכח בשמיים! הצטרפי אלינו לקיום מצוות חשובות - זיכוי הרבים, גמילות חסדים, עזרה לנזקקים והחזקת תורה! לתרומות השאירי פרטים וניצור איתך קשר. ניתן לתרום לעילוי נשמת/זיווג/רפואה/זרע בר קיימא ועוד...

עדיין אין חשבון? הירשמו

הירשמי לעדכונים והטבות